Závěsné svítidlo Pro Focus GU10x1 6W MOD161PL-01B1 - MAYTONI
Kód: M MOD161PL-01B1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776027751 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 6 |
| Dĺžka: | 400 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 920 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 60 |
| Stmievateľné: | nie |
| Trieda ochrany: | II |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 3400 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | Pre Focus |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

