Závěsné svítidlo Maris E14x3 6W MOD499PL-03B - MAYTONI
Kód: M MOD499PL-03BPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776221159 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Príkon (W): | 18 |
| Dĺžka: | 702 |
| Farba doplnková: | čierna |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 2400 |
| Materiál: | lastura/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | lastura |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka (mm): | 102 |
| Trieda ochrany: | I |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška (mm): | 2300 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Kolekcia: | Maris |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

