Závěsné svítidlo Nuvem 3000K 23W MOD497PL-L23BRK - MAYTONI
Kód: M MOD497PL-L23BRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776221104 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Hnedá |
| Príkon (W): | 23 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 660 |
| Farba hlavná: | hnedá |
| Hmotnosť: | 4000 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | sklo/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 23W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 2450 |
| Šírka (mm): | 160 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška (mm): | 3175 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | NUVOM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

