Závěsné svítidlo Basic Texture 5W MOD461PL-L5BK - MAYTONI
Kód: M MOD461PL-L5BKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776216056 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 5 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 120 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 1400 |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 60 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 413 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 180° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška (mm): | 3425 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Basic Texture |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

