Závěsné svítidlo Maris 2700K 6W MOD499PL-L6GK - MAYTONI
Kód: M MOD499PL-L6GKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776221166 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela, Zlatá |
| Príkon (W): | 6 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba doplnková: | zlatá |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 900 |
| Chromatickosť - K: | 2700 |
| Materiál: | lastura/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | lastura |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 82 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 220 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 2743 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Maris |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

