Závěsné svítidlo Scala 3000K 33W MOD496PL-L33BZK - MAYTONI
Kód: M MOD496PL-L33BZKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776222569 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Bronz |
| Príkon (W): | 33 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | bronz |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | sklo/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 33W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Priemer: | 400 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 3650 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 33W |
| Výška (mm): | 3240 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Scala |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

