Závěsné svítidlo Namiki 14W MOD465PL-L12BK1 - MAYTONI
Kód: M MOD465PL-L12BK1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776216131 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna, Hnedá |
| Príkon (W): | 14 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba doplnková: | hnedá |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 1600 |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 14W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 350 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 263 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 14W |
| Výška (mm): | 3550 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Namiki |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

