Závěsné svítidlo Calipso GU10x1 10W P106PL-01-GU10-BS - MAYTONI
Kód: M P106PL-01-GU10-BSPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776124542 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Mosadz |
| Príkon (W): | 10 |
| Dĺžka: | 300 |
| Farba hlavná: | mosadz |
| Hmotnosť: | 590 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 10W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 56 |
| Stmievateľné: | nie |
| Trieda ochrany: | II |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška (mm): | 1430 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | Calipso |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

