Závěsné svítidlo Basic Texture GU10x1 -K 50W MOD461PL-01B - MAYTONI
Kód: M MOD461PL-01BPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá moderné |
|---|---|
| EAN: | 4099776216018 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 50 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 2400 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 50W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 120 |
| Stmievateľné: | nie |
| Trieda ochrany: | I |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 50W |
| Výška (mm): | 3136 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | Basic Texture |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

