Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 78 cm
Kód: 3271951D 3271971D 3271971CSTW 3271951DTW 3271971DTW 3271951ZBTW 3271971ZBTW 3271951DT 3271971DT 3271953D 3271973D 3271953CSTW 3271973CSTW 3271953DTW 3271973DTW 3271953ZBTW 3271973ZBTW 3271953DT 3271973DT 3271957D 3271977D 3271957CSTW 3271977CSTW 3271957DTW 3271977DTW 3271957ZBTW 3271977ZBTW 3271957DT 3271977DT 3271958D 3271978D 3271958CSTW 3271978CSTW 3271958DTW 3271978DTW 3271958ZBTW 3271978ZBTW 3271958DT 3271978DT 3271976D 3271976CSTW 3271976DTW 3271976ZBTW 3271976DT Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Stmievanie svietidla
Stmievanie svetla sa všeobecne považuje za prospešnú vec. Keďže
však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach.
Zistite prečo zvoliť stmievanie a aký typ?
- moderné interiérové závesné kruhové svietidlo s elegantne
subtílnou konštrukciou - osadené úsporným ale výkonným LED SMD svetelným zdrojom
- v ponuke je dostupné v matnej bielej, matnej čiernej alebo kávovej povrchovej úprave av štyroch veľkostiach
- dĺžku svietidla je možné podľa potreby skrátiť
- v svietidle je zabudovaná funkcia zmeny farby svetla na bielu 3000K alebo bielu. neutrálna 4000K - zmenu farby svetla ľahko nastavíte prepínačom pri inštalácii svetla
- BELLA SLIM P-Z sa odporúča do miestností o rozmere cca 15 m2
- svietidlo má veľmi širokú škálu použitia a to ako v obytných, tak komerčných priestoroch - od jedálne, obývaciu izbu, spálňu cez chodbu, vstupný priestor, šatňu až po recepciu, zasadaciu miestnosť, reštauráciu.
- v ponuke je svietidlo s niekoľkými možnosťami stmievania
U stmievateľnej verzie RF control a ZigBee je nutné dokúpiť diaľkové ovládanie.
Pri stmievateľnej verzii Casambi je možné dokúpiť diaľkové ovládanie.
| Závesné LED svietidlo BELLA SLIM P-Z ø 48 cm |
Závesné LED svietidlo BELLA SLIM P-Z ø 58 cm |
Závesné LED svietidlo BELLA SLIM P-Z ø 98 cm |
![]() |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti LED osvetlenia, so sídlom na Slovensku, v Bratislave. Bola založená v roku 2018 a svoje know-how čerpá z viac ako 25 rokov skúseností svojich zakladateľov.
LED2 je rad profesionálnych svietidiel určených pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a
dobre navrhnuté produkty – esteticky aj technicky. Ak ste architekt, interiérový dizajnér alebo projektant osvetlenia, nájdete tu výrobky pre domácnosť, rezidencie, byty, ale aj pre verejné priestory, ako sú kancelárie, showroomy, obchody a mnoho ďalších.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá nad stôl |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054451623 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Biela, Čierna, Zlatá, Hnedá, Káva, Nikel |
| Príkon (W): | 60W |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| 3D model: | áno |
| CRI: | 90+ |
| Energetická účinnosť: | G |
| Hmotnosť: | 4100g |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Napätie (V): | 230V |
| Ovládanie/stmievanie: | Casambi, DALI, TRIAC, Push, ZigBee, RF Control/Diaľkové ovládanie |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 4200 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 160° |
| Životnosť: | 50000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| prúd: | 1500mA, 2x750mA |
| Kolekcia: | BELLA SLIM |
| Veľkosť: | ø 780 mm, v. 2500 mm |
| Zmena farby svetla: | tune white option |
| Uhol vyžiarenia: | 160° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.



