Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 48 cm
Kód: 1271651D 1271671D 1271651DT 1271671DT 1271651CSTW 1271671CSTW 1271651DTW 1271671DTW 1271651ZBTW 1271671ZBTW 1271651 1271671 1271653D 1271673D 1271653DT 1271673DT 1271653CSTW 1271673CSTW 1271653DTW 1271673DTW 1271653ZBTW 1271673ZBTW 1271653 1271673 1271657D 1271677D 1271657DT 1271677DT 1271657CSTW 1271677CSTW 1271657DTW 1271677DTW 1271657ZBTW 1271677ZBTW 1271657 1271677 1271658D 1271678D 1271658DT 1271678DT 1271658CSTW 1271678CSTW 1271658DTW 1271678DTW 1271658ZBTW 1271678ZBTW 1271658 1271678 1271676D 1271676DT 1271676CSTW 1271676DTW 1271676ZBTW 1271676 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Stmievanie svietidla |
Stmievanie svetla sa všeobecne považuje za prospešnú vec. Keďže však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. Zistite prečo zvoliť stmievanie a aký typ? |
- prisadené stropné kruhové svietidlo BELLA SLIM je výkonné moderné svietidlo
s minimalistickým dizajnom - je osadené LED svetelným zdrojom
- v svietidle je zabudovaný prepínač farby svetla 3000K alebo 4000K; - farbu svetla je možné ľahko nastaviť pri inštalácii pomocou prepínača
- konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka
- opálový difúzor je z akrylátového skla
- svietidlo je možné stmievať
- BELLA SLIM je dostupné v bielej, čiernej alebo kávovej povrchovej úprave a v troch rôznych veľkostiach.
- svietidlo odporúčame do miestností o rozmere cca 15 m2
- ideálny pre osvetlenie obývacej izby, spálne, detskej izby, predsiene alebo pracovne
U stmievateľnej verzie RF control a ZigBee jenutné dokúpiť diaľkové ovládanie.
Pri stmievateľnej verzii Casambi je možné dokúpiť diaľkové ovládanie.
| Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 58 cm |
Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 78 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti LED osvetlenia, so sídlom na Slovensku, v Bratislave. Bola založená v roku 2018 a svoje know-how čerpá z viac ako 25 rokov skúseností svojich zakladateľov.
LED2 je rad profesionálnych svietidiel určených pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a
dobre navrhnuté produkty – esteticky aj technicky. Ak ste architekt, interiérový dizajnér alebo projektant osvetlenia, nájdete tu výrobky pre domácnosť, rezidencie, byty, ale aj pre verejné priestory, ako sú kancelárie, showroomy, obchody a mnoho ďalších.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054445127 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Biela, Čierna, Zlatá, Hnedá, Káva, Nikel |
| Príkon (W): | 38W |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| 3D model: | áno |
| CRI: | 90+ |
| Hmotnosť: | 3600g |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Napätie (V): | 230V |
| Ovládanie/stmievanie: | Casambi, DALI, TRIAC, Push, ZigBee, RF Control/Diaľkové ovládanie |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 2660 |
| Trieda ochrany: | II |
| Tvar: | Okrúhle |
| Uhol žiarenia: | 160° |
| Životnosť: | 50000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| prúd: | 950mA |
| Kolekcia: | BELLA SLIM |
| Veľkosť: | ø 480 mm, v. 60 mm |
| Zmena farby svetla: | tune white option |
| Uhol vyžiarenia: | 160° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. 

