Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 58 cm
Kód: 1273151D 1273171D 1273151DT 1273171DT 1273151CSTW 1273171CSTW 1273151DTW 1273171DTW 1273151ZBTW 1273171ZBTW 1273151 1273171 1273153D 1273173D 1273153DT 1273173DT 1273153CSTW 1273173CSTW 1273153DTW 1273173DTW 1273153ZBTW 1273173ZBTW 1273153 1273173 1273157D 1273177D 1273157DT 1273177DT 1273157CSTW 1273177CSTW 1273157DTW 1273177DTW 1273157ZBTW 1273177ZBTW 1273157 1273177 1273158D 1273178D 1273158DT 1273178DT 1273158CSTW 1273178CSTW 1273158DTW 1273178DTW 1273158ZBTW 1273178ZBTW 1273158 1273178 1273176D 1273176DT 1273176CSTW 1273176DTW 1273176ZBTW 1273176 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Stmievanie svietidla |
Stmievanie svetla sa všeobecne považuje za prospešnú vec. Keďže však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. Zistite prečo zvoliť stmievanie a aký typ? |
- prisadené stropné kruhové svietidlo BELLA SLIM je výkonné moderné svietidlo
s minimalistickým dizajnom - je osadené LED svetelným zdrojom
- v svietidle je zabudovaný prepínač farby svetla 3000K alebo 4000K; - farbu svetla je možné ľahko nastaviť pri inštalácii pomocou prepínača
- konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka
- opálový difúzor je z akrylátového skla
- svietidlo je možné stmievať
- BELLA SLIM je dostupné v bielej, čiernej alebo kávovej povrchovej úprave a v troch rôznych veľkostiach.
- svietidlo odporúčame do miestností o rozmere cca 15 m2
- ideálny pre osvetlenie obývacej izby, spálne, detskej izby, predsiene alebo pracovne
U stmievateľnej verzie RF control a ZigBee jenutné dokúpiť diaľkové ovládanie.
Pri stmievateľnej verzii Casambi je možné dokúpiť diaľkové ovládanie.
| Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 48 cm |
Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 78 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti LED osvetlenia, so sídlom na Slovensku, v Bratislave. Bola založená v roku 2018 a svoje know-how čerpá z viac ako 25 rokov skúseností svojich zakladateľov.
LED2 je rad profesionálnych svietidiel určených pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a
dobre navrhnuté produkty – esteticky aj technicky. Ak ste architekt, interiérový dizajnér alebo projektant osvetlenia, nájdete tu výrobky pre domácnosť, rezidencie, byty, ale aj pre verejné priestory, ako sú kancelárie, showroomy, obchody a mnoho ďalších.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054445424 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Biela, Čierna, Zlatá, Hnedá, Káva, Nikel |
| Príkon (W): | 48W |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| 3D model: | áno |
| CRI: | 90+ |
| Energetická účinnosť: | G |
| Hmotnosť: | 4700g |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 580 |
| Ovládanie/stmievanie: | Casambi, DALI, TRIAC, Push, ZigBee, RF Control/Diaľkové ovládanie |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 3360 |
| Šírka (mm): | 580 |
| Štýl: | Dizajnový, moderné |
| Trieda ochrany: | II |
| Tvar: | Okrúhle |
| Uhol lúča (°): | 160 |
| Uhol žiarenia: | 160° |
| Výška (mm): | 60 |
| Životnosť: | 50000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| prúd: | 1300mA, 1200 mA |
| Kolekcia: | BELLA SLIM |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. 

