Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 78 cm
Kód: 1271751D 1271771D 1271751CSTW 1271771CSTW 1271751DTW 1271771DTW 1271751ZBTW 1271771ZBTW 1271751DT 1271771DT 1271753D 1271773D 1271753CSTW 1271773CSTW 1271753DTW 1271773DTW 1271753ZBTW 1271773ZBTW 1271753DT 1271773DT 1271757D 1271777D 1271757CSTW 1271777CSTW 1271757DTW 1271777DTW 1271757ZBTW 1271777ZBTW 1271757DT 1271777DT 1271758D 1271778D 1271758CSTW 1271778CSTW 1271758DTW 1271778DTW 1271758ZBTW 1271778ZBTW 1271758DT 1271778DT 1271776D 1271776CSTW 1271776DTW 1271776ZBTW 1271776DT Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Stmievanie svietidla |
Stmievanie svetla sa všeobecne považuje za prospešnú vec. Keďže však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. Zistite prečo zvoliť stmievanie a aký typ? |
- prisadené stropné kruhové svietidlo BELLA SLIM je výkonné moderné svietidlo
s minimalistickým dizajnom - je osadené LED svetelným zdrojom
- v svietidle je zabudovaný prepínač farby svetla 3000K alebo 4000K; - farbu svetla je možné ľahko nastaviť pri inštalácii pomocou prepínača
- konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka
- opálový difúzor je z akrylátového skla
- svietidlo je možné stmievať
- BELLA SLIM je dostupné v bielej, čiernej alebo kávovej povrchovej úprave a v troch rôznych veľkostiach.
- svietidlo odporúčame do miestností o rozmere cca 15 m2
- ideálny pre osvetlenie obývacej izby, spálne, detskej izby, predsiene alebo pracovne
U stmievateľnej verzie RF control a ZigBee jenutné dokúpiť diaľkové ovládanie.
Pri stmievateľnej verzii Casambi je možné dokúpiť diaľkové ovládanie.
| Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 48 cm |
Stropné LED svietidlo BELLA SLIM ø 58 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti LED osvetlenia, so sídlom na Slovensku, v Bratislave. Bola založená v roku 2018 a svoje know-how čerpá z viac ako 25 rokov skúseností svojich zakladateľov.
LED2 je rad profesionálnych svietidiel určených pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a
dobre navrhnuté produkty – esteticky aj technicky. Ak ste architekt, interiérový dizajnér alebo projektant osvetlenia, nájdete tu výrobky pre domácnosť, rezidencie, byty, ale aj pre verejné priestory, ako sú kancelárie, showroomy, obchody a mnoho ďalších.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054445677 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Biela, Čierna, Zlatá, Hnedá, Káva, Nikel |
| Príkon (W): | 60W |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| 3D model: | áno |
| CRI: | 90+ |
| Energetická účinnosť: | G |
| Hmotnosť: | 7800g |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Napätie (V): | 230V |
| Ovládanie/stmievanie: | Casambi, DALI, TRIAC, Push, ZigBee, RF Control/Diaľkové ovládanie |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 4200 |
| Trieda ochrany: | II |
| Tvar: | Okrúhle |
| Uhol žiarenia: | 160° |
| Životnosť: | 50000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| prúd: | 1500mA, 2x750mA |
| Kolekcia: | BELLA SLIM |
| Veľkosť: | ø 780 mm, v. 60 mm |
| Zmena farby svetla: | tune white option |
| Uhol vyžiarenia: | 160° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umiestnenie stmievača požaduje určité podmienky pri elektroinštalácii, je potrebné zvážiť jeho potrebu v daných miestnostiach. 

