KENNY IV stropní bílá/černá 230V GU10 4x35W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12921Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685417639 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 35 |
| Dĺžka: | 110 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Priemer: | 65 |
| Šírka (mm): | 240 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška (mm): | 240 |
| Pätica: | GU10 |
| Uhol vyklopenia: | 90 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
