GINA stropní sádrová 230V GU10 50W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11680Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685406909 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | sadra |
| Príkon (W): | 15 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba hlavná: | biela |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 110 |
| Rozmer: | 11/10,8 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 140 |
| Pätica: | GU10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
