SOLO SQ stropní základna chrom 230V E27 53W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12584Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685414577 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 53 |
| Dĺžka: | 110 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 53W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Šírka (mm): | 110 |
| Štýl svietidla: | technická |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 53W |
| Výška (mm): | 80 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
