Vestavné svítidlo Dip 3000K 15W 50d DL118-15W-3K-W - MAYTONI
Kód: M DL118-15W-3K-WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zapustené bodovky LED |
|---|---|
| EAN: | 4099776200369 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela |
| Príkon (W): | 15 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 330 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Montážny otvor: | 70 |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 76 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 1620 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 50° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 113 |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| hĺbka: | 84 |
| Kolekcia: | Dip |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

