Vestavné svítidlo Dip 10W IP 20 DL115-10W-2.7K-B - MAYTONI
Kód: M DL115-10W-2.7K-BPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zapustené bodovky LED |
|---|---|
| EAN: | 4099776177722 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 10 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 240 |
| Chromatickosť - K: | 2700 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 10W |
| Montážny otvor: | 60 |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 66 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 1100 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 50° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška (mm): | 82 |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| hĺbka: | 84 |
| Kolekcia: | Dip |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

