Stropní svítidlo Float 3000K 13W MOD498CL-L13BK - MAYTONI
Kód: M MOD498CL-L13BKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776226420 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna, Transparentné |
| Príkon (W): | 13 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba doplnková: | čierna |
| Farba hlavná: | transparentné |
| Hmotnosť: | 1200 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | sklo/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 13 W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 200 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 800 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 100° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 13 W |
| Výška (mm): | 114,5 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Float |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

