Stropní svítidlo Lens 3000K 12W 70d C220CL-12W3K-W - MAYTONI
Kód: M C220CL-12W3K-WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776225539 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela |
| Príkon (W): | 12 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 600 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 12W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 90 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 1155 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 70° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška (mm): | 74 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Objektív |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

