Stropní svítidlo BERIT I hliník 230V GU10 50W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10119Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685400129 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Hliník |
| Príkon (W): | 50 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 88 |
| Farba hlavná: | hliník |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 50W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | 9,3/8,8/8,8 |
| Šírka (mm): | 88 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | halogenová žárovka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 50W |
| Výška (mm): | 93 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | BERIT |
| Uhol vyklopenia: | 25 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
