CANTO stropní bez dekoračního kroužku černá 230V LED GU10 8W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13472Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685422152 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 8 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 75 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška (mm): | 135 |
| Pätica: | GU10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
