Stolní nabíjecí lampa ASYM 2700K 2W MOD510TL-L1,5BGK - MAYTONI
Kód: M MOD510TL-L1-5BGKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové lampy |
|---|---|
| EAN: | 4099776234555 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Béžová |
| Príkon (W): | 2 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 172 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | béžová |
| Hmotnosť: | 700 |
| Chromatickosť - K: | 2700 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 2W |
| Napätie (V): | 5V DC |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 100 |
| Šírka (mm): | 137 |
| Trieda ochrany: | III |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 2W |
| Výška (mm): | 180 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | ASYM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

