Stolní lampa Resonance 3000K 6W MOD482TL-L6PT3K - MAYTONI
Kód: M MOD482TL-L6PT3KPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové lampy |
|---|---|
| EAN: | 4099776215608 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Príkon (W): | 6 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 225 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | platinová |
| Hmotnosť: | 1800 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 120 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 600 |
| Šírka (mm): | 180 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 370 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Resonance |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

