SONNY stropní antracitová 230V E27 2x18W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10382Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685402154 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Antracit |
| Príkon (W): | 18 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba hlavná: | antracit |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 18W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Priemer: | 275 |
| Rozmer: | 27,5/8,6 |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška (mm): | 75 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
