RALLONG 4 stropní základna chrom 230V E27 4x42W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11795Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685407951 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 42 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 550 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 42W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Typ: | halogenová žárovka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 42W |
| Pätica: | E27 |
| Kolekcia: | RALLONG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
