OTIS 60 stropní transparentní černá/bílá 230V E27 4x28W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13808Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685425825 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | transparentní černá |
| Príkon (W): | 28 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 28W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Priemer: | 600 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška (mm): | 175 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
