POSTE stropní základna chrom 230V E27 3x20W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11799Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685407999 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 20 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 20W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Priemer: | 310 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Typ: | úsporná zářivka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška (mm): | 70 |
| Pätica: | E27 |
| Uhol vyklopenia: | 90 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
