Závěsné svítidlo APUS bílá hliník a akryl LED 50W 3000K stmívatelné - AKCE
Kód: NV 9348052-1Podrobný popis
Závěsné svítidlo APUS v minimalistickém bílém provedení přináší do interiéru efektivní 50W LED osvětlení s možností plynulého stmívání přes systém TRIAC.
Tento model od značky Nova Luce je díky své kompatibilitě ideální pro chytré instalace LOXONE a skvěle vynikne jako centrální prvek obývacího pokoje.
Společnost Nova Luce se snaží změnit způsob,
jakým vnímáme a prožíváme osvětlení. Od roku 2007 Nova Luce vytváří excelentní svítidla s důrazem na design a kvalitu určenou pro evropský trh. Jejich poslání spočívá v učinění osvětlení dostupnějším, inovativnějším a inspirativnějším. Díky preciznímu výběru materiálů jsou svítidla kvalitní a trvalá. Můžete vybírat z nabídky interiérového a venkovního osvětlení. Každé svítidlo Nova Luce dodá prostoru na výjimečnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017419781 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Biela |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| CRI: | 82 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Materiál produktu: | Hliník, Akryl |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 50W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 700 |
| Ovládanie/stmievanie: | TRIAC |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 2158 |
| Výkon: | 50W |
| Výška (mm): | 1200 |
| Žiarovka: | áno |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

