Závěsné svítidlo AGNETA závěsná česaná měď 230V E27 40W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13900Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| EAN: | 8595685426617 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 40 |
| Dĺžka závesu: | 1200 |
| Farba hlavná: | meď |
| Farba produktu: | česaná měď |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 40W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 180 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 40W |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
