Závesné svietidlo ODILLIA matný čierny kov a sklo G9 6x6W
Kód: NV 9009251Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesné svietidlo ODILLIA je k dispozícii v čiernej farbe vo variantoch s tienidlom z číreho skla alebo tienidlom s dymovým sklom. G9 nie sú súčasťou balenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá nad stôl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017434364 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 280 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 6 |
| Výkon: | 36W |
| Výška (mm): | 1200 |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

