Závesné svietidlo KING mosadzný zlatý kov fúkané číre sklo G9 1x5W
Kód: NV 9006047Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesné svietidlo KING je k dispozícii v zlatej farbe Svietidlo je vyrobené z kovu a skla.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017432520 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Zlatá |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 260 |
| Výkon: | 5W |
| Výška (mm): | 2000 |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

