Závesné svietidlo GITCHI matná čierna a zlatý kov opálové sklo G9 6x5W
Kód: NV 9009296Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesné svietidlo GIT je k dispozícii v zlato-čiernom prevedení. Svietidlo je vyrobené z kovu a skla. Rozmery svietidla sú 100x120 cm. Výška svietidla môže byť 67 cm alebo 120 cm. Svietidlo odporúčame nad jedálenský stôl alebo do obývačky. Žiarovky G9 nie sú súčasťou balenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá nad stôl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017434135 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Čierna, Zlatá |
| Dĺžka: | 1000 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 6 |
| Výkon: | 30W |
| Výška (mm): | 1200 |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

