Závesné svietidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 3000K 12W 36d TR041-2-12W3K-BBS - MAYTONI
Kód: M TR041-2-12W3K-W M TR041-2-12W3K-BBS Zvoľte variant
Neohodnotené
Dostupnosť do 14 pracovných dní Dostupnosť do 14 pracovných dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.6.2026 2.6.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Svietidlá pre 1F koľajnicový systém
EAN: 4099776057147
Výrobca: Maytoni
Farba: Biela, Mosadz
Farba svetla: teplá biela
CRI: 90
Dĺžka: 200
Energetická účinnosť: G
Hmotnosť: 340
Chromatickosť - K: 3000
Materiál: Kov
Materiál produktu: Hliník
Max. celkový príkon W: 12
Max. príkon svetelného zdroja: 12W
Napätie (V): 48V
Počet svetelných zdrojov: 1
Priemer: 52
Stmievateľné: nie
Svetelný tok (lm): 883
Šírka (mm): 193
Trieda ochrany: III
Uhol žiarenia: 36°
Vrátane svetelného zdroja: áno
Výkon: 12W