Závesné svietidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR041-4-12W3K-M-DS-W - MAYTONI
Kód: M TR041-4-12W3K-M-DS-W M TR041-4-12WTW-DD-B Zvoľte variant
Neohodnotené
Závěsné LED svítidlo FOCUS 12W pro systém EXILITY, ø 52 mm, CCT 2700-6000K (Farba Biela)
Dostupnosť do 14 pracovných dní Dostupnosť do 14 pracovných dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.6.2026 2.6.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Svietidlá pre 1F koľajnicový systém
EAN: Zvoľte variant
Výrobca: Maytoni
Farba: Biela, Čierna
Farba svetla: nastaviteľná biela (CCT)
CRI: 90
Dĺžka: 1240
Energetická účinnosť: G
Hmotnosť: 340
Chromatickosť - K: 6000
Materiál: Kov
Materiál produktu: Hliník
Max. celkový príkon W: 12
Max. príkon svetelného zdroja: 12W
Napätie (V): 48V
Počet svetelných zdrojov: 1
Priemer: 52
Ovládanie/stmievanie: DALI
Stmievateľné: áno, DALI
Svetelný tok (lm): 900
Šírka (mm): 193
Trieda ochrany: III
Uhol žiarenia: 36°
Vrátane svetelného zdroja: áno
Výkon: 12W