Závesné svietidlo CHRYSI mosadzný zlatý kov a biele sklo s prechodmi G9 1x5W
Kód: NV 9092822Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesné svietidlo CHRYSI je k dispozícii v zlatej farbe. Svietidlo je vyrobené z kovu a skla. Rozmery svietidla sú 18x120 cm. Výška skleneného tienidla je 26,5 cm. Svietidlo odporúčame do obývacej izby alebo spálne. Žiarovka E14 nie je súčasťou balenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017439482 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Mosadz |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 240 |
| Výkon: | 5W |
| Výška (mm): | 1200 |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

