Závesné svietidlo AMELIA zlatá a číre sklo G9 5x5W
Kód: NV 9028835Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesné svietidlo AMELIA je k dispozícii v zlato-čiernom prevedení. Svietidlo je vyrobené z kovu a skla. Rozmery svietidla sú 60x191 cm. Tienidlo z číreho skla má šírku 20 cm. Svietidlo odporúčame nad jedálenský stôl, do obývacej izby alebo spálne. Žiarovky G9 nie sú súčasťou balenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá nad stôl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5212017443144 |
| Výrobca: | Nova Luce |
| Farba: | Zlatá |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Maximálny príkon zdroja (W): | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet sv.zdrojov: | 5 |
| Priemer: | 240 |
| Výkon: | 25 W |
| Výška (mm): | 1910 |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

