Závěsné sádrové svítidlo JACK RC GU10 35W 230W bílé - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11676Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| EAN: | 8595685406862 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 35 |
| Dĺžka: | 70 |
| Dĺžka závesu: | 1100 |
| Farba hlavná: | biela |
| Farba produktu: | sadra |
| Materiál: | Sadra |
| Materiál hlavný: | sadra |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Šírka (mm): | 70 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška (mm): | 250 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | JACK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
