Venkovní stojací svítidlo Velora 3000K 8W IP 65 O139FL-L8BRK - MAYTONI
Kód: M O139FL-L8BRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie stĺpikové osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 4099776228059 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Hnedá |
| Príkon (W): | 8 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | hnedá |
| Hmotnosť: | 940 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 200 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 420 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 110° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška (mm): | 600 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Velora |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

