Venkovní stojací svítidlo Latticea 3000K 6W IP 65 O166FL-L6BRK - MAYTONI
Kód: M O166FL-L6BRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie stĺpikové osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 4099776235705 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Hnedá |
| Príkon (W): | 6 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Dĺžka: | 296 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | hnedá |
| Hmotnosť: | 1700 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 190 |
| Šírka (mm): | 115 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 110° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 800 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Latticea |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

