Venkovní stojací svítidlo Floeva 3000K 9W IP 65 O142FL-L9BK - MAYTONI
Kód: M O142FL-L9BKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie stĺpikové osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 4099776229520 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 9 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 500 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 1400 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 9 W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 580 |
| Šírka (mm): | 92 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 86° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 9 W |
| Výška (mm): | 80 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Floeva |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

