Venkovní stojací svítidlo Betone 3000K 7W IP 65 O469FL-L7CM3K - MAYTONI
Kód: M O469FL-L7CM3KPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie stĺpikové osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 4099776113485 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Sivá |
| Príkon (W): | 7 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Dĺžka: | 300 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | Sivá |
| Hmotnosť: | 17920 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Betón |
| Materiál hlavný: | betón |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 7W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 500 |
| Šírka (mm): | 100 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 96° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška (mm): | 490 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Betone |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

