Venkovní nástěnné svítidlo Floeva E27x1 15W IP 65 O142WL-02B - MAYTONI
Kód: M O142WL-02BPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776237839 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 15 |
| Dĺžka: | 365 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 1400 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka (mm): | 92 |
| Trieda ochrany: | I |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 187 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | E27 |
| Kolekcia: | Floeva |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

