VENICE 23 stropní čiré sklo/opálové sklo/chrom 230V E27 20W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13684Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685424293 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | jasné |
| Príkon (W): | 20 |
| Farba hlavná: | transparentné |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 20W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 230 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška (mm): | 183 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
