Veľká smart žiarovka E27
Kód: NL 2170092701Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Múdra žiarovka pre tých, ktorí si chcú svoj život spríjemniť. Jednoducho žiarovku vložíte do svojho štandardného svietidla a ovládate ju prostredníctvom Bluetooth. Stačí si stiahnuť aplikáciu Nordlux do svojho mobilného telefónu a spárovať žiarovku. Naozaj je to veľmi jednoduché. Nemusíte vykonávať žiadne stavebné úpravy, ľahko si cez aplikáciu nastavíte jas aj farbu svetla. V okamihu si zmeníte atmosféru v obývacej izbe, spálni alebo deťom zvýšite jas pri učení. Táto žiarovka disponuje RGBW, čo znamená, že si môžete vyberať až zo 16 miliónov farieb. Pokiaľ by ste chceli ovládať viac svietidiel zároveň a nastaviť si rôzne svetelné scény, je nutné dokúpiť aj tzv. "bridge", ktorý funguje na Wi-fi a ktorý máme samozrejme aj v ponuke.Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924006395 |
| Výrobca: | Nordlux |
| Príkon (W): | 8.5 |
| Pre systémy LOXONE: | áno |
| Chromatickosť - K: | 3000, 4000, 6500, 2200 |
| Materiál: | Plast |
| Napätie (V): | 230V |
| Príkon žiarovky: | 8-12,9W |
| Ovládanie/stmievanie: | áno, záleží na použitej žiarovke |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1055 |
| Pätica: | E27 |
| Chromatickosť: | nastaviteľná 2200-6500K |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

