TUBA stropní matná bílá/zlatá 230V GU10 35W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12745Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685415994 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Zlatá |
| Príkon (W): | 35 |
| Farba hlavná: | zlatá |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 126 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška (mm): | 70 |
| Pätica: | GU10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
