Svítidlo QUADRA M stropní antracitová 230V E27 75W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10385Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685402178 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Antracit |
| Príkon (W): | 75 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 108 |
| Farba hlavná: | antracit |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 75W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | 14/10,8/10,8 |
| Šírka (mm): | 108 |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 75W |
| Výška (mm): | 140 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
