Svietidlo pre koľajnicový systém Basis Magnetic track system Exility 4000K 24W 120d TR102-24W4K-B-1 - MAYTONI
Kód: M TR102-24W4K-W M TR102-24W4K-B-1 Zvoľte variant
Neohodnotené
Dostupnosť do 14 pracovných dní Dostupnosť do 14 pracovných dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
2.6.2026 2.6.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Svietidlá pre 1F koľajnicový systém
EAN: 4099776062912
Výrobca: Maytoni
Farba: Biela, Čierna
Farba svetla: studená biela
CRI: 90
Dĺžka: 321
Energetická účinnosť: G
Hmotnosť: 380
Chromatickosť - K: 4000
Materiál: Kov
Materiál produktu: Hliník
Max. celkový príkon W: 24
Max. príkon svetelného zdroja: 24W
Napätie (V): 48V
Počet svetelných zdrojov: 1
Stmievateľné: nie
Svetelný tok (lm): 1250, 1770
Šírka (mm): 321
Trieda ochrany: III
Uhol žiarenia: 120°
Vrátane svetelného zdroja: áno
Výkon: 24W