Stropní svítidlo Yin 2700-4000K 1x15W 24˚ C084CL-15W3K-D-B-DE - MAYTONI
Kód: M C084CL-15W3K-D-B-DEPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776162469 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 15 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| CRI: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 490 |
| Chromatickosť - K: | 2700, 4000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 100 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 940 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 24° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 105 |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Yin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

