Stropní svítidlo Moma výklopné černé 230V GU10 35W - RED DESIGN RENDL
Kód: RED R12517Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685413945 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 35 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 85 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška (mm): | 115 |
| Pätica: | GU10 |
| Kolekcia: | MOMA |
| Uhol vyklopenia: | 15 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
